2,44 kr
1,96 kr
63,03 kr
50,43 kr
Hager LED-signallampa trippel röd grön och orange
produkt otillgänglig
lägg till i önskelista
Beskrivning
LED-signallampa trippel röd grön och orange SVN129 HAGER
LED-signallampa trippel röd grön och orange SVN129 från HAGER visar aktivitet och drift av den elektriska installationen.
SPECIFIKATION
| Parameter | Värde |
|---|---|
| Märkspänning Ue (AC) | 230 V |
| Märkfrekvens | 50 / 60 Hz |
| Märkisolersspänning Ui | 250 V |
| Märkstötspänning Uimp | 4000 V |
| Total effektförlust vid märkström | 0,8 W |
| Åtdragningsmoment | 1,7 Nm |
| Flexibel ledare (flertrådad) i plint | 0,75 / 6 mm² |
| Fast ledare (entrådad) i plint | 0,75 / 10 mm² |
| Anslutningstyp | med skruv |
| Kapslingsklass | IP20 |
| Mått | 62 x 83 x 17,5 mm |
| Ljuskälla | LED |
| Färg | röd, grön och orange |
| EU-direktiv RoHs | överensstämmande |
| Föroreningsgrad enligt IEC 60664 / IEC 60947-2 | 3 |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Filer att ladda ner:
Tekniska data
| Lampfärg | flerfärgad |
| Märke | HAGER |
Säkerhet
Alla recensioner (positiva och negativa) visas, enligt plattformens antalsbegränsning. Vi kontrollerar att de kommer från kunder som har köpt produkten. Läs mer på vår kommentarpolicies sida.