2,44 kr
1,96 kr
63,03 kr
50,43 kr
Schelinger Överspänningsskydd 3P 8kA DC 1000V
produkt otillgänglig
lägg till i önskelista
Beskrivning
Schelinger Överspänningsskydd 3P 8kA DC 1000V
Överspänningsskydd 3P 8KA DC 1000V T1T2 A53-SPD-MOV-DC-3P-T1T2 Schelinger
SPECIFIKATION
| Parameter | Värde |
|---|---|
| Längd | 90mm |
| Bredd | 54mm |
| Höjd | 68mm |
| Antal moduler | 3 |
| Montering | DIN-skena 35 (TH 35) |
| Kontinuerlig driftspänning | Ucpv: 1000V DC |
| Stötström (10/350µs) | Iimp: 8kA |
| Driftstemperatur | -40°C /+70°C |
| Typ | T1+T2 |
| Märke | Schelinger |
| Kapslingsklass | IP20 |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Filer att ladda ner:
Tekniska data
| Användning | DC (solcell) |
| Överspänningsskydd typ (SPD-klass) | T1+T2 (B+C) |
| Märkspänning [V] | 1000V DC |
| Antal poler | 3P |
| Åskström (Iimp/In) [kA] | 8 kA |
| Märke | SCHELINGER |
Säkerhet
Alla recensioner (positiva och negativa) visas, enligt plattformens antalsbegränsning. Vi kontrollerar att de kommer från kunder som har köpt produkten. Läs mer på vår kommentarpolicies sida.