2,44 kr
1,96 kr
63,03 kr
50,43 kr
Schelinger Överspänningsskydd 4P 5kA klass T1+T2 (B+C)
produkt otillgänglig
lägg till i önskelista
Beskrivning
Schelinger Överspänningsskydd 4P 5kA kl. T1+T2 (B+C)
Överspänningsskydd 4P 5kA kl. T1+T2 (B+C) A51‑SPD01‑4P‑B+C Schelinger
SPECIFIKATION
| Parameter | Värde |
|---|---|
| Längd | 90mm |
| Bredd | 70mm |
| Höjd | 68mm |
| Maximal urladdningsström (8/20us) | Imax: 50kA |
| Antal moduler | 4 |
| Montering | DIN-skena TH-35 (DIN 35) |
| Kontinuerlig driftspänning | Uc: 275V AC |
| Spänningsskyddsnivå | Up: <1.5kV |
| Stötström (10/350µs) | Iimp: 5kA |
| Driftstemperatur | -40°C /+70°C |
| Typ | T1+T2 (B+C) |
| Märke | Schelinger |
| Kapslingsklass | IP20 |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Filer att ladda ner:
Tekniska data
| Användning | AC (nät) |
| Överspänningsskydd typ (SPD-klass) | T1+T2 (B+C) |
| Märkspänning [V] | 275V AC |
| Antal poler | 4P |
| Åskström (Iimp/In) [kA] | 5 kA |
| Märke | SCHELINGER |
| Skyddsnivå (Up) [kV] | 1,5 kV |
Säkerhet
Alla recensioner (positiva och negativa) visas, enligt plattformens antalsbegränsning. Vi kontrollerar att de kommer från kunder som har köpt produkten. Läs mer på vår kommentarpolicies sida.